HAKKIMIZDA

1998 yılında ticaret hayatına atılan firma ortakları tarafından; geçmişteki motosiklet satış, servis, ekipmanlı araç ve üst yapı üretimi konularındaki bilgi birikimleri doğrultusunda kurulan RESTAR OTOMOTİV TURİZM SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 2015 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren; dünya da sepetli motosikletlerin en köklü markası olan URAL motosikletlerin ve yine Retro motosikletlerin köklü markası ROYAL ENFIELD  motosikletlerin Türkiye satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Söz konusu faaliyetleri doğrultusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya da bulunan 4 bayilikleri ile birlikte 7 bölgede bulunan servis ağı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Ayrıca İstanbul Tuzla tersanesinde bulunan tesislerinde Glen L Kodiak marka teknelerin ve 5 yıllık bir süre sonunda  Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış olan patenti RESTAR A.Ş’ye ait, HOTOMOBİL marka alkovenli karavan modelinin  üretimini yapmaktadır

Gelecek hedefimiz temsilciliğini ve üretimini yaptığımız markaları yükselen bir grafikle daha geniş kitlelere ulaştırmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektir.

DİĞER MARKALARIMIZ